KALİTE 

 

MEDMAKİNA kalite düzeyi mühendislik ve üretim sürecini tam anlamıyla uygulamaktadır. Mükemmeliyete olan bağlılığı ve sonu gelmez takibi, havacılık, askeriye ve medikal endüstrisini kapsayan beklenen kalite standartlarını karşılamak ve aşan kabiliyetinin en belirgin kanıtıdır. 

 

MedMakin

MedMakina

KALİTE PLANLAMA

 

Günümüz rekabetçi imalat sanayisinde kalite bir lütuftur. MEDMAKİNA olarak bunun farkındayız ve ilk andan itibaren kaliteli ürün sağlamaktan dolayı her zaman onur duymaktayız. Firmamızda gelişmiş kalite planlama (AQP) projeniz boyunca aralıksız başarıyı sağlamak için uygulanmaktadır. Belgelendirilmiş kalite prosedürleri ISO 9001 VE AS 9100 kalite sistemlerinin uygulanmasıyla, beklenen kalite hedeflerinde çalışanlarımızın rollerini anlaması sağlanmaktadır. 

 

 

BELGELENDİRME

 

Proje kalitesi ilk numune detaylı bir şekilde izlenmekte ve son denetleme prosedürleri ve resmi dokümantasyon devam etmektedir. Biz, malzeme ve süreç belgelendirme hizmeti sağlamaktayız. Tüm materyaller  onaylı tedarikçilerden giriş aşamasında denetlenmekte ve belgelendirilmektedir. Belgelendirme her projede baştan sona kadar her bir kritik süreç ve test aşamasında birlikte yol almaktadır. İlk ve son numune denetimi, müşteri tarifnamelerine uyumlu olmasını sağlamak için uygulanmaktadır.  Tüm test ve ölçüm ekipmanları hassas bir şekilde ayarlanmıştır ve bağımsız bir şekilde uyum onayı için izlenmektedir. 

MedMakina