HASSAS TALAŞLI İMALAT VE MONTAJ

 

MEDMAKİNA çok eksenli CNC torna ve işleme merkezleri ile işlenebilen, 3D CMM, Profil projeksiyon cihazları ile kalite kontrolü yapılacak olan hassas talaşlı imalat parçaları üretmekte ve bunların montaj veya alt-montajlarını gerçekleştirmektedir. 

 

Üretilen parça ve alt-montajlar kullanıma hazır halde, yani kaplama, boya, ısıl işlem, kaynak gibi müşteri onaylı özel prosesleri tamamlanmış ve MIL, DIN, ISO vb. standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiş olarak müşterilere sevk edilmektedir.

 

MEDMAKİNA üretimi ile müşterilerinin yüksek kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat beklentilerini tam olarak karşılamaya büyük önem göstermektedir. 

   

 

 

 

 

 

 

ÜRETİM

 

Medmakina hassas ve karmaşık parçalarının CNC talaşlı imalatı ve montajında uzmanlaşmış olup, 3, 4 ve 5 eksen tornalama ve frezeleme işlemleri yapabilmektedir.

 

Özellikle titanyum, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır alaşımlarının ve PEEK, Teflon gibi plastik esaslı malzemelerin işlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. 

 

 

MÜHENDİSLİK

 

Medmakina ANSI, MIL, DIN standartlarından Müşteriye özel kalite istek ve yeterliliklerine uygun mühendisliğe dayalı bir üretim konusunda uzmanlaşmıştır. 

 

Bazı mühendislik uygulamaları ise şöyle sıralanabilir:

 

•Proses planlama, 
•Bilgisayar destekli tasarım/üretim (CAD/CAM) ve makro                    programlama 
•Bağlama aparatlarının tasarımı ve üretimi 
•"İlk Ürün/Numune Onayı” 

   MedMakina