Hassas talaşlı imalat parçaların imalatı için Hülya YILDIZ GÜLER ve Muharrem GÜLER tarafından 2002 yılında kurulan MedMakina, kuruluşundan itibaren kalite, üretim, ve kalifiye iş gücüne yatırım yapmaktadır. Kaliteli üretime saygıyı baz alan MEDMAKİNA; teknolojik gelişme ve ilermeleri hızla takip ederek teknik altyapısını güçlendirmektedir.

 

BİZ KİMİZ ?  

 

Ankara da kurulup hassas talaşlı imalat üzerine uzmanlaşmış olan MEDMAKİNA; küresel havacılık ve savunma sanayi gereksinimlerine uyumlu kalite sistemi, teknolojiye yön veren deneyimli kadrosu ve yeni nesil hassas talaşlı imalat merkezi ile birçok programda sektörün liderleriyle işbirliği içindedir. Küresel arenadaki yarışını başarıyla sürdüren Medmakina, müşterilerin kalite ve teslimat beklentilerini başarıyla karşılamaya devam etmektedir. 

 

    medmakina
 

 

medmakina

 

NE YAPARIZ ?

 

MEDMAKİNA hassas ve kritik parçaların imalat ve montajında uzmanlaşmış olup yetenekleri 3- 5 eksenli tornalama ve frezeleme işlemlerini içermektedir. Savunma sanayinde birçok büyük proje için (termal görüntüleme,  lazer mesafe ölçme cihazı, gece görüş, mikro dalga sistemler/RF modülleri, elektro-optik sistemler, askeri telsiz vb.) mekanik parçaların yapımında yan sanayi olarak rol almıştır.    

MİSYONUMUZ:

 

Orta ve büyük ölçekli partilerde hassas talaşlı imalatlar için partneriniz olmak, üretimi yapılan parçalar için günümüzdeki en son teknolojiyi kullanmak ve firmamızı müşterilerimiz ve çalışanlarımızın da katılımı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan, yüksek kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlara sunan bir firma haline getirmektir. 

 

 

    medmakina
 

medmakina

 

VİZYONUMUZ:

 

Hassas ve kompleks parçaların imalat ve montajını yapan bir firmayız, bizim belirlediğimiz veya müşterilerimizle görüş alış-verişi içinde onların ihtiyaçları doğrultusunda  stratejik iş ilişkileri içinde olacak ve çözüm ortağı olacağız.